Bezárás
BezárásVálassz várost
BezárásVálassz várost

Puskin Budapest

1053 Budapest, V. kerület, Kossuth Lajos utca 18.

Puskin információk

Helyár: egész héten (hétfő kivételével) 1350 Ft. Hétfőn egész nap (kivéve ünnepnap és rendezvények) 1000 Ft. Családi jegy (2 felnőtt+2 gyerek vagy 1 felnőtt+3 gyerek): 3500 Ft. Kedvezményes diákjegy (kivéve kedvezményes napon) 800 Ft. Kedvezményes nyugdíjas jegy (kivéve kedvezményes napon) 800 Ft. Budapest Film Klubkártyával 20% kedvezmény. A moziban ingyenes biciklitároló működik! A mozi a műsorváltozás jogát fenntartja!

Helyár: egész héten (hétfő kivételével) 1350 Ft. Hétfőn egész nap (kivéve ünnepnap és rendezvények) 1000 Ft. Családi jegy (2 felnőtt+2 gyerek vagy 1 felnőtt+3 gyerek): 3500 Ft. Kedvezményes diákjegy (kivéve kedvezményes napon) 800 Ft. Kedvezményes nyugdíjas jegy (kivéve kedvezményes napon) 800 Ft. Budapest Film Klubkártyával 20% kedvezmény. A moziban ingyenes biciklitároló működik! A mozi a műsorváltozás jogát fenntartja!
Forrás: Port.hu


Fizetett hirdetés

Műsorlista:

13 14 15 16 17 18 19 20
A Bélier család - La famille Bélier               20:30
A nagy múzeum - Das große Museum/The Great Museum       16:00        
Agymanók - Inside Out   14:30            
Akihez beszél a föld - The Water Diviner   14:15       18:30    
Hölgy aranyban - Woman in Gold 13:00              
Jön Harold! - Her er Harold         17:45      
Magam ura - Mot naturen               20:15
Saul fia - Saul fia       16:30       20:45
Shaun, a bárány - a film - Shaun the Sheep     15:00          
Szerelemsziget - Ostrvo ljubavi/Love Island   14:00            
Taxi Teherán - Taxi Téhéran             19:30  
10 12 13 14 15 16 17 18 19 20
A Bélier család - La famille Bélier   12:30               20:30
A nagy múzeum - Das große Museum/The Great Museum   12:00       16:00        
Agymanók - Inside Out       14:30            
Akihez beszél a föld - The Water Diviner 10:00     14:15       18:30    
Hölgy aranyban - Woman in Gold     13:00              
Jön Harold! - Her er Harold 10:30           17:45      
Magam ura - Mot naturen 10:15                 20:15
Minyonok - The Minions 10:45                  
Saul fia - Saul fia   12:15       16:30       20:45
Shaun, a bárány - a film - Shaun the Sheep         15:00          
Szerelemsziget - Ostrvo ljubavi/Love Island       14:00            
Taxi Teherán - Taxi Téhéran                 19:30  
10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
A Bélier család - La famille Bélier   12:30               20:30  
A nagy múzeum - Das große Museum/The Great Museum   12:00       16:00          
Agymanók - Inside Out       14:30              
Akihez beszél a föld - The Water Diviner 10:00     14:15       18:30      
Hölgy aranyban - Woman in Gold     13:00                
Jön Harold! - Her er Harold 10:30           17:45        
Magam ura - Mot naturen 10:15                 20:15  
Minyonok - The Minions 10:45                    
Mocsárvidék - La isla mínima/Marshland                     21:00
Saul fia - Saul fia   12:15       16:30       20:45  
Shaun, a bárány - a film - Shaun the Sheep         15:00            
Szerelemsziget - Ostrvo ljubavi/Love Island       14:00              
Taxi Teherán - Taxi Téhéran                 19:30    
13 14 15 16 17 18 19 20
A Bélier család - La famille Bélier               20:30
A nagy múzeum - Das große Museum/The Great Museum       16:00        
Agymanók - Inside Out   14:30            
Akihez beszél a föld - The Water Diviner   14:15       18:30    
Hölgy aranyban - Woman in Gold 13:00              
Jön Harold! - Her er Harold         17:45      
Magam ura - Mot naturen               20:15
Saul fia - Saul fia       16:30       20:45
Shaun, a bárány - a film - Shaun the Sheep     15:00          
Szerelemsziget - Ostrvo ljubavi/Love Island   14:00            
Taxi Teherán - Taxi Téhéran             19:30  
Timbuktu - Timbuktu             19:00  
13 14 15 16 17 18 19 20 21
A Bélier család - La famille Bélier               20:30  
A királynőért és a hazáért - Queen and Country             19:00    
A nagy múzeum - Das große Museum/The Great Museum       16:00          
Agymanók - Inside Out   14:30              
Akihez beszél a föld - The Water Diviner   14:15       18:30      
Eden - Eden                 21:00
Hölgy aranyban - Woman in Gold 13:00                
Jön Harold! - Her er Harold         17:45        
Magam ura - Mot naturen               20:15  
Saul fia - Saul fia       16:30       20:45  
Shaun, a bárány - a film - Shaun the Sheep     15:00