Bezárás
BezárásVálassz várost
BezárásVálassz várost

SzeptEmber Feszt 2014

Népliget 1101 Budapest, Népliget -

SzeptEmber Feszt képek

  • Fesztivál térkép - SzeptEmber Feszt

SzeptEmber Feszt információk

SzeptEmber Feszt

Budapest legnagyobb gasztronómiai és kulturális fesztiválja, a hírességek és a rekorder ételek redezvénye a népligeti SzeptEmber Feszt.

A SzeptEmber Feszt 2000 óta vált Budapest legnagyobb gasztronómia fesztiváljává, itt aztán évről-évre csúcs rekordok születnek, hiszen itt a legnagyobb a bogrács, hihetetlen mennyiségű sör és pörkölt fogy és a rengeteg látogató mellet szép számmal látogatnak el ide a hírességek is, akik színvonalas produkcióikkal tisztelik meg a lelkes közönséget.

A SzeptEmber Feszt elmaradhatatlan programja a Magyarországi Rekordok Napja. Legyen ez hatalmas össznépi tornázás vagy valami igazán inycsiklandozó étel-rekord, szinte biztos, hogy itt részesei lehetünk.

A főzés a főzőversenyek és más vetélkedők csuda jó és izgalmas családi vagy baráti programot ígérnék, de ezek mellett a három napban gyerekprogramok, koncertek és más színpadi előadások gondoskodnak a jó hangulatról, ráadásul 2014-től MetalWar új névvel a RockOn Fest is a rendezvény társául szegődik!
 

Pörkölt Parádé - Pörit mindenkinek!

A Pörkölt Parádén mindenki kedvére válogathat a különféle pörköltek között. A Pörköltek Terén több, mint 30 féle pörköltet kóstolhatnak meg az érdeklődők. Az alapanyagok között szerepel a magyar szürke marha, a mangalica, a bivaly, a birka, a kakas és a hal egyaránt.

Aki szereti a hasát... és legfőképpen a pörit, annak vétek lenne ezt a gasztrokalandot kihagyni!

 

SzeptEmber Feszt 2014 infókért katt a többi fülre

 

Adatorrás: szeptemberfeszt.hu
Szöveg: Városom.hu / -ChY-

A SzeptEmber Feszt 2014-es programjai és fellépői:

Rock On Fest 2014 programjai >>>

HelyszínIdőpontFellépő
BORS Színpad
BORS Színpad  Speaker (vagyis több, mint műsorvezető): Vajtó László
szept 5.
BORS Színpadszept 5. 15:15Van Zozéka
BORS Színpadszept 5. 16:15Medicolor Együttes - a Magyar Szexuális Medicina Társaság támogatásával
BORS Színpadszept 5. 17:15Rácz Kati és a Flush
BORS Színpadszept 5. 18:45Heep Freedom (Uriah Heep Tribute)
BORS Színpadszept 5. 20:00Nagy Feró és a Beatrice (feat. Juhász Márton)
szept 6.
BORS Színpadszept 6. 10:00Mulatós Marci és Eni
BORS Színpadszept 6. 11:00MC. DC.
BORS Színpadszept 6. 12:00Fit Fat
BORS Színpadszept 6. 12:45Surf Truckerz
BORS Színpadszept 6. 13:30Lucky Bulls Linedance Club
BORS Színpadszept 6. 14:00Kormorán Memory Band
BORS Színpadszept 6. 15:30Yellow Spots
BORS Színpadszept 6. 17:00Kiss Barna és az utcazenekar
BORS Színpadszept 6. 18:30Ganxsta Zolee és a Kartel (feat. Juhász Márton)
BORS Színpadszept 6. 20:00Napoleon Boulevard a Lenovo támogatásával
szept 7.
BORS Színpadszept 7. 10:00Czanik Balázs aerobic edzés a B-Life támogatásával
BORS Színpadszept 7. 11:00Karak Zenekar - Szombathely támogatásával
BORS Színpadszept 7. 12:30Herczeg Flóra - Eger támogatásával
BORS Színpadszept 7. 15:00Happy Dixieland Band - Hévíz támogatásával
BORS Színpadszept 7. 16:00Pörköltfőző verseny eredményhirdetése
BORS Színpadszept 7. 17:00Pribojszki Mátyás Band - Békéscsaba támogatásával
BORS Színpadszept 7. 18:30Juhász Márton Euro-African Playground - a KASIB Mérnöki Manager Iroda támogatásával
BORS Színpadszept 7. 20:00Karmapirin - Papp Szabival (Supernem) és Szakos Andreával (Megasztár 6.) - Nyíregyháza támogatásával
Gyerekbirodalom
szept 6.
Gyerekbirodalomszept 6. 10:00Ringató
Gyerekbirodalomszept 6. 11:00Galagonya bohóc előadása és lufi hajtogatás
Gyerekbirodalomszept 6. 12:00Fuss Babakocsival
Gyerekbirodalomszept 6. 14:00Elsősegély előadás
Gyerekbirodalomszept 6. 15:00Maminbaba
Gyerekbirodalom
 
szept 6. 17:00
 
Hogyan hordozzuk babánkat helyesen?
 
HelyszínIdőpontFellépő
szept 7.
Gyerekbirodalomszept 7. 10:00Baba-mama jóga
Gyerekbirodalomszept 7. 11:00Lábita Színház
Gyerekbirodalomszept 7. 12:00Gyerünk Anyukám
Gyerekbirodalomszept 7. 14:00Fuss Babakocsival
Gyerekbirodalomszept 7. 15:00Beszélő Babakezek
Gyerekbirodalomszept 7. 17:00Ringató
Gyerekbirodalomszept 7. 18:00Maminbaba
BKIK Színpad
szept 5.
BKIK Színpadszept 5. 16:00Budapest Ragtime Band
BKIK Színpadszept 5. 17:00Rendezvénynyitó
BKIK Színpadszept 5. 17:20Zsonglőr oktatás
BKIK Színpadszept 5. 17:45Kerekes Band
BKIK Színpadszept 5. 19:15Tűzzsonglőr show
BKIK Színpadszept 5. 20:00Somló Tamás és zenész barátai
szept 6.
BKIK Színpadszept 6. 10:00Langaléta, gólyalábas hangulatkeltés
BKIK Színpadszept 6. 11:00Hivatalos megnyitó ünnepség
BKIK Színpadszept 6. 11:15Vadrózsa néptáncegyüttes
BKIK Színpadszept 6. 11:40Bab csapat, óriás bábosok
BKIK Színpadszept 6. 12:30Józsefvárosi Cigányzenekar Kathy-Horváth Lajos vezetésével
BKIK Színpadszept 6. 13:30Rákospalotai Szilas Néptáncegyüttes
BKIK Színpadszept 6. 14:00JUST4U zenekar
BKIK Színpadszept 6. 15:00Pénzügyőr zenekar
BKIK Színpadszept 6. 15:30Pörköltfőző verseny eredményhirdetése
BKIK Színpadszept 6. 16:30Sakkverseny eredményhirdetés
BKIK Színpadszept 6. 17:00Apacuka együttes
BKIK Színpadszept 6. 18:00Risk of Falling
BKIK Színpadszept 6. 18:30Csomópont Tehetséggondozó Program fiatal felfedezettjei
BKIK Színpadszept 6. 19:00Steel Orange
BKIK Színpadszept 6. 20:00DJ Dominique Retro Disco
szept 7.
BKIK Színpadszept 7. 10:00Langaléta, gólyalábas előadás, Kunkori történetek
BKIK Színpadszept 7. 11:30Varázscsepp győztesek előadása, gyermekdalok
BKIK Színpadszept 7. 12:00Zászlóforgatás
BKIK Színpadszept 7. 12:30Mint A Pinty gyerekzenekar
BKIK Színpadszept 7. 13:00Bercsényi Duó, néptánc
BKIK Színpadszept 7. 13:20Vásári báb
BKIK Színpadszept 7. 14:30Vitéz László előadás
BKIK Színpadszept 7. 15:20Moldvai Táncház
BKIK Színpadszept 7. 15:50Ulti verseny eredményhirdetés
BKIK Színpadszept 7. 16:50Jász András Kultúrfunk
BKIK Színpadszept 7. 17:40Zsonglőr kabaré
HelyszínIdőpontFellépő
BKIK Színpadszept 7. 18:00Blues B.R.Others Show
BKIK Színpadszept 7. 19:15Tűzvarázs show
BKIK Színpadszept 7. 20:00Recless Roses (Guns N' Roses Tribute zenekar)
BKIK Színpadszept 7. 20:30Zanzibar
Egészség- és divatliget
szept 5.
Egészség- és divatligetszept 5. 16:00A nagy nap csillogása - strasszos divatshow
Egészség- és divatligetszept 5. 16:20Sütő Enikő Modelliskola divatshowja az újrahasznosítás jegyében
Egészség- és divatligetszept 5. 17:00Fesztivál Szépe előválogató
szept 6.
Egészség- és divatligetszept 6. 09:00Szentgyörgyi Rómeó reggeli aerobic órája
Egészség- és divatligetszept 6. 10:00Sütő Enikő Modelliskola divatshowja az újrahasznosítás jegyében.
Egészség- és divatligetszept 6. 10:20Életfa Program 1
Egészség- és divatligetszept 6. 10:40A grafológia és a kibernológia jelentősége napjainkban. - Szilvásy Péter
Egészség- és divatligetszept 6. 11:00Kungfu és a Wushu bemutató
Egészség- és divatligetszept 6. 11:20Somogyi Péter (Lélekszerelő - a módszer megalkotója, Mediátor, író)
Egészség- és divatligetszept 6. 11:40Férfi egészség közérthetően (Dr. Fekete Ferenc urológus - szexuális medicina szakember)
Egészség- és divatligetszept 6. 12:00Szentgyörgyi Rómeó déli aerobic órája
Egészség- és divatligetszept 6. 13:00Black & White - Divat és életmód...
Egészség- és divatligetszept 6. 13:40Életfa Program 2
Egészség- és divatligetszept 6. 14:00Atlaszprofilax Dr. René C. Schümperli módszerével.
Egészség- és divatligetszept 6. 15:00Életfa Program 3
Egészség- és divatligetszept 6. 15:40Sütő Enikő Modelliskola divatshowja az újrahasznosítás jegyében..
Egészség- és divatligetszept 6. 16:00Ragyogás az utakon - divatshow
Egészség- és divatligetszept 6. 16:20Black & White - Divat és életmód.
Egészség- és divatligetszept 6. 17:00Fesztivál Szépe elődöntő
Egészség- és divatligetszept 6. 19:00Street fashion - divatshow
szept 7.
Egészség- és divatligetszept 7. 12:00Dombóvári Gábor és Tóth Sándor ELTÉRŐ műsora
Egészség- és divatligetszept 7. 13:00Holisztikus szemlélet a felnőttek és gyermekek testi és lelki fejlesztésében
Egészség- és divatligetszept 7. 14:20Atlaszprofilax Dr. René C. Schümperli módszerével
Egészség- és divatligetszept 7. 16:00Mumush - strasszos divatshow
Egészség- és divatligetszept 7. 16:20A fiatalság és a hosszú élet tudománya - Jeunesse
Egészség- és divatligetszept 7. 17:00Fesztivál Szépe döntő
Egészség- és divatligetszept 7. 18:00Salsa bemutatő és tanítás
Egészség- és divatligetszept 7. 19:00Estélyi pompa - divatshow
Focipálya
Focipálya
 
 Ferencváros-Zugló-SZAC minibajnokság a BKIK Kupáért
 
HelyszínIdőpontFellépő
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad
szept 5.
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 5. 17:30Animal Cannibals - a GARAGE Store támogatásával
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 5. 18:30Sub Bass Monster - a GARAGE Store támogatásávval
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 5. 19:30MC DC (Veres Robi) - a GARAGE Store támogatásával
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 5. 20:15Juniker and Kicsi Zsu - a GARAGE Store támogatásával
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 5. 20:45Siska Finuccsi és Deego aka Diggieman (Bloose Broavaz) - a GARAGE Store támogatásával
szept 6.
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 6. 10:00ProDrum Dobiskola bemutatója
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 6. 12:00SÁNDOR-SÁNDOR Verselőadás
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 6. 13:30ProDrum Dobiskola bemutatója
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 6. 16:00Katáng együttes
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 6. 18:30Tenderfoot
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 6. 20:30Kugli - a Wasteels támogatásával
szept 7.
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 10:00ProDrum Dobiskola bemutatója
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 12:00NEMADOMFEL Együttes és a NEVER GIVE UP GOSPEL Kórus közös koncertje
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 13:30Gólya Alteregója - versek gyerekeknek
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 14:40M'n'M (Szabó Mariann + Samu Kriszta Mazsi)
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 16:00Palya Bea
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 18:00Pataky Művek (Edda slágerek)
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpadszept 7. 20:00Brillantin (rock 'n roll utcabál)
R66GP Színpad
szept 5.
R66GP Színpadszept 5. 13:00RockPlace tehetség kutató verseny nyertese a SATISFICTION
R66GP Színpadszept 5. 14:00Asztalhoz emberek
R66GP Színpadszept 5. 15:00Nagyi és a Blues Rut
R66GP Színpadszept 5. 16:00Custom Blues Band
R66GP Színpadszept 5. 17:00Wigyori és a Tarka Falka
HelyszínIdőpontFellépő
R66GP Színpadszept 5. 18:00Private Colt
R66GP Színpadszept 5. 19:00Avatar
R66GP Színpadszept 5. 20:00Retrock
R66GP Színpadszept 5. 21:00Joy Music Band
szept 6.
R66GP Színpadszept 6. 10:00MedNexT
R66GP Színpadszept 6. 11:0077 zenekar
R66GP Színpadszept 6. 12:00Nyugtalan
R66GP Színpadszept 6. 13:00Coda Nostra Big Band
R66GP Színpadszept 6. 14:00Rootsters
R66GP Színpadszept 6. 15:00Patriots Rock Band
R66GP Színpadszept 6. 16:00MOJO WorKings
R66GP Színpadszept 6. 17:00Scars Left Behind
R66GP Színpadszept 6. 18:00Solidity
R66GP Színpadszept 6. 19:00Cool Riders
R66GP Színpadszept 6. 20:00Gilotin (SK)
R66GP Színpadszept 6. 21:00MadDogX (SK)
szept 7.
R66GP Színpadszept 7. 10:00Nincs mese
R66GP Színpadszept 7. 11:00Frász zenekar
R66GP Színpadszept 7. 12:00ZarándRock
R66GP Színpadszept 7. 13:00Sound Error
R66GP Színpadszept 7. 14:00Error
R66GP Színpadszept 7. 15:00Schenker Band
R66GP Színpadszept 7. 16:00Rose 'n Trogers
R66GP Színpadszept 7. 17:00Rocktones Band
R66GP Színpadszept 7. 18:00Black Box
R66GP Színpadszept 7. 19:00Echonald
R66GP Színpadszept 7. 20:00Invader
R66GP Színpadszept 7. 21:00Ice Cream Super Session (Török Ádám, F.F. Miki, ...)
Rock On! - Metal Színpad
szept 5.
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 14:00Toportyán Férgek
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 15:00Cherokee
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 16:00"Én és a rock and roll rugói" könyv dedikálás és közönségtalálkozó (Lukács Laci - Tankcsapda, Simon Orsy - író és az aznapi fellépők)
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 18:00Holtidő
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 19:00Alcohol
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 20:00Benzin
Rock On! - Metal Színpadszept 5. 20:50Aurora
szept 6.
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 09:30Metal Talent War rockzenei tehetségkutató
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 14:00Words Of Blood
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 15:00Twister
HelyszínIdőpontFellépő
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 16:00Noa Rock
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 17:00Krízis
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 18:00Tűzmadár
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 19:00Akela
Rock On! - Metal Színpadszept 6. 20:45Omen - "Jelek" 20. éves Jubileumi Nagy Koncert
szept 7.
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 09:30Metal Talent War rock zenei tehetségkutató
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 12:00Metal Talent War eredményhirdetés
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 12:10Irrogant
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 13:10bugZ
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 14:10Bermuda Rock Band
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 15:10Cool Head Klan
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 16:30Hungarica
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 17:50Crossholder - "R.I.P Güzü" (exkluzív koncert, vendégekkel)
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 19:20Action
Rock On! - Metal Színpadszept 7. 20:45Nevergreen - 20. éves Jubileumi Nagy Koncert
Verda Feszt 2K14 bázis
szept 6.
Verda Feszt 2K14 bázisszept 6. 10:00élő airbrush festés a Gearboy Airbrush Artworks jóvoltából
Verda Feszt 2K14 bázisszept 6. 11:00hangnyomás- és kipuffogó dB mérés
Verda Feszt 2K14 bázisszept 6. 13:00autó szépség verseny
szept 7.
Verda Feszt 2K14 bázisszept 7. 11:00autós quíz
Verda Feszt 2K14 bázisszept 7. 11:00gumi kitartás
Verda Feszt 2K14 bázisszept 7. 12:00RC DRFIT bemutató
Verda Feszt 2K14 bázisszept 7. 14:00verda limbo
Verda Feszt 2K14 bázisszept 7. 16:00Starlight Dance Company bemutató
Yoyo Miniszínpad
Yoyo Miniszínpad  Rhythm and Shoes Dance Club sztepptánc bemutató
Yoyo Miniszínpad  Yoyo bemutató és bajnokság a SzeptEmber Feszt Kupáért





 

Szeptember Feszt 2014  fesztiváltérkép
(Katt a képre a nagyításért)



Fizetett hirdetés

Kapcsolódó

Rock On! Fest (ex MetalWar Fest)

A MetalWar Fest 2014-ben Rock On! néven folytatja a hagyományteremtés útját és második a......

Vélemények, hozzászólások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned, ha nem vagy még regisztrált felhasználónk kattints ide

Programok

Eseménynaptár

Fizetett hirdetés


Fizetett hirdetés

Nov 23

Ügetőszilveszter
Budapest egyik legnépszerűbb szabadtéri évzáró rendezvénye vitathatatlanul az Ügetőszi......
Budapest

Nov 23

Móricz Zsigmond Színház műsora
A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház műsora, előadásai, jegyárai
Nyíregyháza

Nov 23

Nadányi Zoltán Művelődési Központ programjai
A Nadányi Zoltán Művelődési Központ aktuális programjai.
Hajdúszoboszló

Fizetett hirdetés

Térkép





Szállás a közelben

1 Hunguest Hotel Platánus Budapest

A Hunguest Hotel Platánus, a Hunguest Hotels szállodalánc tagjaként, a magyar főváros leg...

2 Budapest Youth Hostel Budapest

A Budapest Hostelt minden olyan Budapestre látogatónak ajánljuk, akik olcsó, igényesen ber...

3 Bikercamp Vendégház Budapest

Ha Budapesten jársz, A BIKERCAMP kemping Budapest szívében barátsággal vár, nyáron hideg...

Látnivalók a közelben

2 Rubik Kocka
Rubik Ernő bűvös kockája

A világhírű találmány, a Rubik Kucka atyja Rubik Ernő, budapesti születésű építész ...

3 Hidegkuti Nándor Stadion
Logó

Az MTK hazai pályája és a VIII. kerület legnagyobb focipályája a Hidegkuti Nándor Stadio...

Shopping a közelben

1 El-Peso Kft.

Cégünk 15 éve foglalkozik drágakő-kereskedelemmel. Rubin, zafír, turmalin, topáz, akvama...

Megosztom



Program, esemény kereső Budapest

Partnereink




Facebook