Bezárás
BezárásVálassz várost
BezárásVálassz várost

Országos Nyitóoldal / Budapest / Blog / Sajtóközlemény / Új játék hívogat a Vidámparkba

Új játék hívogat a Vidámparkba

Új játék hívogat a Vidámparkba információk

Budapesti Vidámpark: „Alig száz napunk van hátra”

Bár alig több mint száz nap múlva véget ér a 175 éves „budapesti vidámság”, az utolsó nyárra tartogat még néhány meglepetést a Városliget legendás látványossága.
Egyre népszerűbbek a szabaduló játékok és félni is nagyon szeretünk, különben nem örvendenének ekkora népszerűségnek a zombikról, sorozatgyilkosokról és üldözőikről szóló filmek sem.
A fentiek ötvözetéből életre hívott Horrorlabirintus, a Budapesti Vidámpark legújabb játéka hátborzongató szobákkal, vérfagyasztó kínzókamrákkal és árulkodó tetthelyszínekkel.

Ahogy Árendás Éva, a Vidámpark szóvivője fogalmazott: „Meg vannak számlálva a napjaink, de nem szabad, hogy folyton ezen járjon az eszünk, így inkább folyamatosan a meglévő játékok újragondolásán törjük a fejünket. Mindenki tisztában van vele, milyen szűkös anyagi keretből gazdálkodhatunk, így nem tudunk mást tenni, abból főzünk, amink van. Régóta szerettük volna rendbe tenni és hasznossá varázsolni a Hullámvasút pincéjét, így született a Horrorlabirintus ötlete.”

A látogatóknak tíz percük van kijutni a félelmetes útvesztőből, melyet zsákutcák, szerteszét heverő szerszámok és elhagyott végtagok tesznek igazán horrorisztikussá. 
A rettegés szerelmesei mellett persze a barátságos szórakozás hívei és a sebesség fanatikusai is megtalálják a kedvükre való játékokat.
Júniustól péntek és szombat esténként is fényárban úszó üzemekkel vár a Vidámparki Éjszakák, mely kedvező áron nyújt önfeledt szórakozást minden korosztály számára.

A jegyek sorban állás nélkül online is megvásárolhatók, sőt akár meg is nyerhetők a Park Vidámságkerék játékán.

Aki még nem volt a Budapesti Vidámparkban az véletlenül se hagyja ki Európa leghosszabb favázas Hullámvasútját, aki pedig ült már a Körhintán, a Panorámakeréken vagy a Kukomotívon, annak a nosztalgia kedvéért is érdemes eljönni – még egyszer utoljára.
 
További információ:
Budapesti Vidám Park Zrt.
1146 Budapest, Állatkerti krt. 14-16.

www.vidamsag175.blog.hu
www.vidampark.hu
 


Fizetett hirdetés

Még több Blog Budapesten

Próbavacsora Etyeken
Próbavacsora Etyeken

Esküvői Grill- és BBQ menü kóstolás, minden kötelezettség nélkül? A +52 Event & Gastro Hall mos...

Vacsoraest Ínyenceknek
Vacsoraest ínyenc olvasóknak

Rendhagyó irodalmi vacsoraestre várja az ínyenc olvasóközönséget a Globalista Konyha. A Főzünk ...

Twentysix Budapest
Őserdő nyílt a belvárosban

Őserdőre emlékeztet a Király utca legújabb közösségi tere. A botanikus kertet idéző udvarban a ...

Vélemények, hozzászólások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned, ha nem vagy még regisztrált felhasználónk kattints ide

Blog

Eseménynaptár

Fizetett hirdetés


Fizetett hirdetés

Feb 06

Rejtélyek Szobája
Fantasztikus szórakozás, mozijegy áron! Több, mint egy órátok van arra, hogy különböz...
Budapest

Feb 06

Számtalan szabadidős lehetőség, családi-és gyermekprogramok, finom ételek, zamatos boro...
Festői környezetben várunk mindenkit - számtalan szabadidős lehetőséggel! Nálunk jól
Balaton

Fizetett hirdetés

Megosztom



Blog kereső Budapest

    

Partnereink




Facebook